Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 165/60 R14 75T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl165/60 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000362605
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  62,99 €

Цена по парче

62,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот