Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 155/65 R13 73T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360410
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
66 dB

Највисока цена:  68,09 €

Цена по парче

68,09 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот