Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 225/65 R16 112/110R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000670984
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  137,45 €

Цена по парче

137,45 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот