Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 215/65 R16 109/107T

Fulda

Fulda Conveo Trac 3215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000670953
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  136,79 €

Цена по парче

136,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот