Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 195/60 R16 99/97T

Fulda

Fulda Conveo Trac 3195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000668950
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  111,39 €

Цена по парче

111,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,68 €

Назад кон врвот