Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 2 175/75 R16 101/99R

Fulda

Fulda Conveo Trac 2175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000571472
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  109,19 €

Цена по парче

109,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот