Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16 115/113S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2235/65 R16 115/113S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000666109
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  139,29 €

Цена по парче

139,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,97 €

Назад кон врвот