Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 225/75 R16 121/120R

Fulda

Fulda Conveo Tour 2225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000598615
ЕУ Етикета:
B
D
71 dB

Највисока цена:  186,38 €

Цена по парче

186,38 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот