Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 225/70 R15 112/110S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2225/70 R15 112/110S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000666093
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  113,99 €

Цена по парче

113,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,69 €

Назад кон врвот