Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 205/70 R15 106/104S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2205/70 R15 106/104S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000666017
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  96,19 €

Цена по парче

96,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,41 €

Назад кон врвот