Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 205/65 R15 102/100T

Fulda

Fulda Conveo Tour 2205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000665997
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  96,99 €

Цена по парче

96,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот