Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 185 R14 102/100R

Fulda

Fulda Conveo Tour 2185 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000665829
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  86,79 €

Цена по парче

86,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот