Споредете до 4 продукти:

Dunlop SPORTMAX SPORTSMART 190/55 ZR17 75W

Dunlop SPORTMAX SPORTSMART
Dunlop SPORTMAX SPORTSMART
Dunlop SPORTMAX SPORTSMART
Dunlop

Dunlop SPORTMAX SPORTSMART190/55 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526306029
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  166,50 €

Цена по парче

166,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот