Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sportmax Roadsmart II 190/55 ZR17 75W

Dunlop

Dunlop Sportmax Roadsmart II190/55 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
3188649810406
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  176,8 €

Цена по парче

176,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот