Споредете до 4 продукти:

Dunlop SPORTMAX ROADSMART 110/70 ZR17 54W

Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop

Dunlop SPORTMAX ROADSMART110/70 ZR17 54W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526300003
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  103,7 €

Цена по парче

103,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот