Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 225/60 R18 104Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2225/60 R18 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000686442
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  135,2 €

Цена по парче

135,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот