Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 205/45 ZR18 90Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2205/45 ZR18 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000564115
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  136,7 €

Цена по парче

136,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот