Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 265/30 ZR20 94Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT265/30 ZR20 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526021076
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  206,9 €

Цена по парче

206,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,65 €

Назад кон врвот