Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 225/45 R17 91W

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000564788
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  83,1 €

Цена по парче

83,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот