Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Classic 185/70 R14 88H

Dunlop

Dunlop Sport Classic185/70 R14 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000811363
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  159,8 €

Цена по парче

159,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот