Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 205/60 R16 92H

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
3188649819270
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
67 dB

Највисока цена:  99,9 €

Цена по парче

99,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот