Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport M3 265/60 R18 110H

Dunlop SP Winter Sport M3
Dunlop SP Winter Sport M3
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport M3265/60 R18 110H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000821065
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  167,7 €

Цена по парче

167,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,94 €

Назад кон врвот