Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 205/55 R16 91H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526305305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
67 dB

Највисока цена:  102 €

Цена по парче

102 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,6 €

Назад кон врвот