Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT DSROF 245/45 R19 98Y

Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT DSROF245/45 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526277473
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
67 dB

Највисока цена:  161,7 €

Цена по парче

161,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот