Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 275/40 ZR20 106Y

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT275/40 ZR20 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3188649806645
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  195,5 €

Цена по парче

195,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот