Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R21 102Y

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT255/40 R21 102Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526318534
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  196,3 €

Цена по парче

196,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот