Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx DSROF 315/35 R20 110W

Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx DSROF315/35 R20 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526284198
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  257,8 €

Цена по парче

257,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот