Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 295/40 R20 110Y

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx295/40 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526321831
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  210,1 €

Цена по парче

210,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот