Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx 255/35 ZR20 97Y

Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop SP Sport Maxx
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx255/35 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000735256
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  177,1 €

Цена по парче

177,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,15 €

Назад кон врвот