Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 DSROF 245/35 R19 93Y

Dunlop

Dunlop SP Sport 01 DSROF245/35 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526258113
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  205,8 €

Цена по парче

205,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот