Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 DSROF 215/40 R18 85Y

Dunlop SP Sport 01 DSROF
Dunlop SP Sport 01 DSROF
Dunlop

Dunlop SP Sport 01 DSROF215/40 R18 85Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526310903
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
67 dB

Највисока цена:  130,10 €

Цена по парче

130,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,51 €

Назад кон врвот