Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport 01 255/45 R18 99Y

Dunlop SP Sport 01
Dunlop SP Sport 01
Dunlop

Dunlop SP Sport 01255/45 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526260277
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  160,2 €

Цена по парче

160,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,69 €

Назад кон врвот