Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP QuattroMaxx 255/55 R19 111W

Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop SP QuattroMaxx
Dunlop

Dunlop SP QuattroMaxx255/55 R19 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000428394
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  899,6 €

Цена по парче

899,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот