Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP 344 315/60 R22.5 152/148L

Dunlop SP 344
Dunlop SP 344
Dunlop

Dunlop SP 344315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000578846
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  492,7 €

Цена по парче

492,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот