Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 555 170/80 D15 77S

Dunlop K 555
Dunlop K 555
Dunlop

Dunlop K 555170/80 D15 77S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
170
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
S
EAN:
5420005509011
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  132,8 €

Цена по парче

132,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот