Споредете до 4 продукти:

Dunlop K 180 F 130/80 D18 66P

Dunlop

Dunlop K 180 F130/80 D18 66P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Dunlop
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
P
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  94,1 €

Цена по парче

94,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот