Споредете до 4 продукти:

Dunlop Grandtrek AT 23 275/60 R18 113H

Dunlop Grandtrek AT 23
Dunlop Grandtrek AT 23
Dunlop

Dunlop Grandtrek AT 23275/60 R18 113H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526222312
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  166,2 €

Цена по парче

166,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот