Споредете до 4 продукти:

Dunlop D402 H/D MT90 B16 74H

Dunlop

Dunlop D402 H/DMT90 B16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
MT90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
5420005520122

Највисока цена:  140,8 €

Цена по парче

140,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот