Споредете до 4 продукти:

Dunlop D402 F H/D MH90 D21 54H

Dunlop

Dunlop D402 F H/DMH90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
MH90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
5420005520214

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот