Споредете до 4 продукти:

Dunlop Arrowmax GT 501 J 140/80 D17 69V

Dunlop

Dunlop Arrowmax GT 501 J140/80 D17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
5420005520399
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  113,4 €

Цена по парче

113,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот