Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 140/70 D14 68S

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip140/70 D14 68S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
S
EAN:
8994242006505

Највисока цена: 

Назад кон врвот