Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 110/90 D13 56P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip110/90 D13 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242004464

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот