Споредете до 4 продукти:

Deli Urban Grip 110/90 D12 64P

Deli Urban Grip
Deli Urban Grip
Deli Urban Grip

Deli

Deli Urban Grip110/90 D12 64P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Deli
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
P
EAN:
8994242005003

Највисока цена: 

Назад кон врвот