Споредете до 4 продукти:

Deli SG-818 26x12.00 D12 100A8

Deli SG-818 26x12.00 D12 100A8

Deli

Deli SG-81826x12.00 D12 100A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Deli
Ширина:
26x12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8994242027067

Највисока цена:  137,8 €

Цена по парче

137,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот