Споредете до 4 продукти:

Deli SG-813 5.70 D12 94A2

Deli SG-813 5.70 D12 94A2

Deli

Deli SG-8135.70 D12 94A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Deli
Ширина:
5.70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4040658088353

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот