Споредете до 4 продукти:

Deli S-379 2.50 D4 39A2

Deli

Deli S-3792.50 D4 39A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
Индекс на товар:
39
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4040658084010

Највисока цена:  24,9 €

Цена по парче

24,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот