Споредете до 4 продукти:

Deli S-369 4.80/4.00 D8 67A4

Deli

Deli S-3694.80/4.00 D8 67A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Deli
Ширина:
4.80/4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5707562293622

Највисока цена:  24,5 €

Цена по парче

24,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот