Споредете до 4 продукти:

Deli S-368 18x8.50 D8 78M

Deli

Deli S-36818x8.50 D8 78M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
M
EAN:
8994242015538

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот