Споредете до 4 продукти:

Deli S-365 15x6.00 D6 70A6

Deli S-365
Deli S-365

Deli

Deli S-36515x6.00 D6 70A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Deli
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5707562326177

Највисока цена:  45,8 €

Цена по парче

45,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот