Споредете до 4 продукти:

Deli S-356 4.10/3.50 D5

Deli

Deli S-3564.10/3.50 D5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Deli
Ширина:
4.10
Висина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
5
EAN:
8994242015613

Највисока цена:  21,5 €

Цена по парче

21,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот